O dilerstwie

GRUPA POLMOTOR to działająca na Pomorzu Zachodnim firma dealerska, która jest przykładem organizacji idealnie wykorzystującej potencjał lokalnego rynku i nadarzające się biznesowe okazje.
 

img_8652.jpeg

Grupa Polmotor to rodzinna firma z tradycjami, obecna na rynku motoryzacyjnym od ponad 25 lat. Grupa Polmotor jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. za jakości obsługi klienta. Posiada nowoczesne salony i serwisy samochodowe oraz komisy aut używanych w Szczecinie oraz Koszalinie.

 

O nas

Grupa Polmotor z marką Renault oprócz realizacji podstawowych zadań wynikających z prowadzenia działalności wspiera rozwój sportu w regionie. Dealer jest partnerem kubu Grupa Azoty Chemik Police, a Ambasadorką marki jest Iga Wasilewska. Współpraca z klubem jest owocna i korzystna dla obu stron. Samochodami marki Renault jeździ Prezes Klubu, kadra i Zawodniczki. Ponadto firma współpracuje od ponad dwóch lat z Triathlonistą Michałem Oliwą. W 2022 roku Renault Polmotor nawiązał współpracę z Aktorem Teatru Polskiego Michałem Janickim, który otrzymał od firmy Renault Arkanę. Pan Michał został Ambasadorem marki i w swoich spektaklach w zabawny sposób przeplata informacje o marce i modelu, który użytkuje.

logo_kpstm.pdf.png

 

To co wyróżnia Renault Polmotor to również atmosfera. Zgrany zespół, otwarty na klienta i chętny do pomocy.

img_2112.png